گوگرد پاش موجب طلاق زوج جوان شد

ایمنی برای گوگرد پاش روی درختان، اسپری گوگرد برای گیاهان نه تنها یک قارچ کش موثر است، بلکه معمولاً به عنوان یک اسپری حشره کش نیز استفاده می شود

مخلوط کردن صحیح اسپری گوگرد تضمین می کند که برای گیاهان شما و شما بی خطر است. همیشه تمام دستورالعمل های محصول را دنبال کنید و به هشدارهای ایمنی توجه کنید.

اسپری گوگرد برای گیاهان، استفاده از گوگرد برای کنه ها، تریپس ها و پسیل ها نه تنها موثر است بلکه سمیت بسیار کمتری نسبت به سایر گزینه های آفت کش های شیمیایی دارد.

به گفته خدمات توسعه تعاونی دانشگاه کلمسون، گوگرد ممکن است محرک پوست و چشم باشد، اما برای انسان و سایر پستانداران غیرسمی است.

هنگامی که دما از 80 درجه فارنهایت فراتر می رود از استفاده از محلول پاشی گوگردی خودداری کنید، زیرا ممکن است به شاخ و برگ گیاهان آسیب برساند.

گوگردپاش

اگر گوگرد را با حشره کش یا روغن دیگری استفاده کنید، ممکن است به گیاهان شما آسیب وارد شود. به غیر از مواردی که روی برچسب محصول مشخص شده باشد، از هیچ حشره کش دیگری در عرض 20 تا 30 روز پس از استفاده استفاده نکنید.

محصولات گوگردی زیادی وجود دارد که می توان از آنها برای کنترل حشرات در حیاط و باغچه استفاده کرد. گوگرد به صورت پودر، مایع، خمیر یا گرد و غبار قابل تر شدن است.

برچسب محصول را بررسی کنید تا مطمئن شوید که گزینه ای که انتخاب می کنید برای گیاهانی که تحت درمان قرار می دهید و برای نوع حشره ای که به گیاهان شما حمله می کند مناسب است.

طرز تهیه اسپری گوگرد، چه در حال ساخت اسپری گوگرد برای کپک پودری یا به عنوان حشره کش هستید، مهم است که گوگرد را با آب در مقادیر مشخص شده در برچسب محصول مخلوط کنید.

دستورالعمل‌های خاص ممکن است بسته به محصول گوگردی که انتخاب می‌کنید و نوع گیاه یا درختی که اسپری می‌کنید متفاوت باشد.

به عنوان مثال، فرمول قارچ‌کش گوگرد برای قارچ‌کش، حشره‌کش گوگرد پیرترین، که یک محصول مایع است، 5 اونس مایع محصول در 1 گالن آب است، طبق توصیه آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده.

محلول را کاملاً مخلوط کنید. اگر سطل یا ظرفی با درب محکم دارید، می‌توانید محلول را تکان دهید تا مخلوط شود. توصیه می کند، هنگام استفاده از گرد و غبار مرطوب، مانند قاشق غذاخوری گوگرد را در 1 گالن آب مخلوط کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.