نبات رنگی در برنامه غذایی مدارس اجباری شد

هیجان و علاقه یک فرد به نبات رنگی از چندین جهت متفاوت است. زمانی که شخصی درگیر آب نبات یا وسواس است، این نشانه محدودیت است.

اگر کودک شما به آب نبات، شیرینی یا دسر وسواس دارد، ممکن است لازم باشد به او فرصت بیشتری برای مصرف آن ها بدهید. نیازی به محدود کردن دسترسی به آب نبات برای کودکان وجود ندارد. در عوض، آنها می توانند آزادانه آن را مصرف کنند.

آن ها باید این کار را انجام دهند تا یاد بگیرند که چگونه آب نبات خود را تنظیم کنند و مقدار مشخصی مصرف کنند. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دسترسی نامحدود به شیرینی ها را می توان در زیر استراتژی های زیر یافت.

در نتیجه، کودک شما تا حد زیادی از وسواس و یا مشغله کاری او با آب نبات بکاهد. این شما هستید که به عنوان یک والدین تصمیم می گیرید فرزندتان چند قطعه داشته باشد، اما مراقب برنامه های پنهان باشید.

نبات

اجازه دادن به آن ها برای خوردن چند تکه آب نبات در وعده های غذایی خود می تواند به آن ها کمک کند تا با قند سازگار شوند و ممکن است برای بچه هایی که به شیرینی جات وسواس دارند مفید باشد.

علی رغم این واقعیت که کودکان به طور کلی عادت بیشتری به خوردن آب نبات دارند، هنوز به مرز های سالم در اطراف آن نیاز دارند. مکانی که کودک شما بتواند هم نگاه کند و هم آب نبات بخورد ضروری است.

بل از اینکه فرزندانتان بتوانند آب نبات خود را بخورند، باید آن ها را از در دسترس بودن آن مطلع کنید. می تواند به کاهش تمایل آن ها به مصرف آب نبات کمک کند.

از زبانی که برای توصیف آب نبات استفاده می کنید آگاه باشید و مراقب نگرش ها و رفتار خود باشید. شکر و ترس از اضافه وزن اغلب در هم تنیده هستند.

والدینی که نگران خوردن شکر فرزندانشان هستند، کمتر احتمال دارد که رابطه ضعیف خود را با آب نبات نشان دهند.

حتی اگر در گذشته با غذا یا بدن خود مشکل داشته اید، بهتر است نگرانی ها یا ترس های خود را از فرزندانتان جدا کنید. اگر هنوز اعتماد به نفس ندارید، ممکن است ترجیح داده شود که اجازه دهید بزرگسال دیگری نظارت بر آب نبات را به عهده بگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.