فردی با استفاده از ماسک شنی جلبک دریایی یک لایه از پوستش را برداشت

ماسک شنی جلبک دریایی یک ماسک لایه بردار قوی است.

ماسک های لایه بردار به صورت یک لایه یکنواخت روی صورت اعمال می شوند و پس از مدت زمان معین در یک فیلم پیوسته و قابل لایه برداری برداشته می شوند.

در فرمول 1، این فرمول سوسپانسیون ترکیبی از مواد عمدتا پودر جامد است.

پودرهای مخلوط خشک به نسبت 10:24 با آب درست قبل از استفاده روی پوست مخلوط می شوند.

ارتباط بین غلیظ کننده های گیاهی و جذب سیلیس متخلخل در این فرمول مشهود است. اکسید منیزیم و سولفات کلسیم پس از خشک شدن یک ماسک فشرده را تشکیل می دهند و خطوط صورت را حفظ می کنند.

یک نمونه اولیه موفق برای هزاران ماسک لایه بردار، فرمول ژلی است که در فرمول 2 نشان داده شده است، که یک ماسک صورت از نوع ژله ای است که بیش از 20 سال پیش توسط Lion ثبت شده است.

این به آرامی محلول در آب و حتی برای پوست های تحریک شده ایمن است. حتی در عمل های جراحی نیز استفاده می شود. محلول های آبی آن پایدار و مانند آب شفاف هستند.

علاوه بر این، فرآیند تبدیل از ژل آبی به فیلم خشک و شفاف را می توان از نظر سرعت تبخیر با مقدار فرار (الکل) و غیرفرار مانند پروپیلن گلیکول، ایزوپنتیل دیول، گلیسیرین و غیره، حلال های آبدوست تنظیم کرد.

تنها ایراد، مدت زمان لازم برای حل کردن گرانول های پلی وینیل الکل در آب است، زیرا نیاز به اختلاط کافی و آهسته دارند. پس از انحلال کامل، مواد دیگر را می توان ترکیب کرد.

به طور معمول، مقدار پلیمر مورد استفاده بین 5٪ تا 15٪ است و ممکن است در انتها مواد فعال تسکین دهنده، شاداب کننده یا مغذی اضافه شود.

در این مورد یک سورفکتانت اتوکسیله اضافه می شود تا عطر را در سیستم آبی حل کند. این فرمول را می توان به عنوان یک مدل نگه داشت که می توان مجموعه ای از پرکننده ها، رنگ ها و مرواریدها را برای جذابیت بیشتر به آن اضافه کرد.

یک عنصر مهم توسعه این است که باید مراقب تأثیر هر افزوده بر زمان تبخیر و مقاومت مکانیکی لایه پوست‌کن شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.